fbpx ...

SKLEP INTERNETOWY

Sprzedawaj na własnych warunkach!

Generuj przychody i zadowolenie Klientów

sklep internetowy tlo

Gdzie najlepiej i najwygodniej robić swoje zakupy? Odpowiedź jest banalnie prosta – oczywiście, że przez Internet!

Wielu z nas na co dzień korzysta ze sklepów Internetowych ze względu na wygodę korzystania. Wszystkie nasze potrzeby załatwić możemy z mieszkalnego fotela, gdzie kilkoma kliknięciami jesteśmy w stanie zakupić najpotrzebniejsze przedmioty. Wszystkie te udogodnienia przemawiają, iż posiadania sklepu internetowego, to zdecydowanie najlepszy krok jaki możesz zrobić w kierunku rozwoju twojej firmy.

Całkowicie indywidualna szata graficzna Twojego sklepu

Kreatywność, intuicyjność, oraz estetyka - to główne cechy Twojego sklepu internetowego

Integracja

oraz pełna automatyzacja Twojego sklepu

Sklep internetowy, to nie tylko stworzenie platformy, która cieszy oko. Trzeba jeszcze sprawić, by robienie w niej zakupów było wygodne, intuicyjne i zarazem proste dla Twojego Klienta.

Dobrze działający sklep internetowy, to przede wszystkim integracje, dzięki którym zamówienia przebiegają w pełni automatycznie.

Przykładowo możemy wyposażyć Twój sklep w system automatycznych faktur (np. Fakturownia), bezpieczne płatności online (np. Przelewy24), integracja z dostawcami (np. InPost wraz z mapą paczkomatów, DPD, DHL itp.), automatycznymi mailami zakupowymi w pełni personalizowane i wiele wiele więcej podobnych i zaawansowanych integracji.

automatyczna integracja sklep internetowy

Pełna profesjonalna optymalizacja

pod kątem szybkości działania i wyszukiwarek

seo optymalizacja

Kompleksowe wykonanie sklepu internetowego, to również jego optymalizacja pod kątem szybkości działania, oraz wyszukiwarek. Sklepy stworzone przez nas cechują się zoptymalizowanym kodem źródłowym, co przekłada się na szybkość w działaniu. 

Podczas procesu tworzenia sklepu internetowego, ważna jest również dla nas optymalizacja pod kątem dalszego pozycjonowania w wyszukiwarce (SEO).

Responsywność Twojego sklepu

Ponad 70% użytkowników używa do przeglądania stron internetowych, oraz robienia zakupów urządzeń mobilnych.

Dlatego tak istotna i ważna jest responsywność, dzięki której strona wyświetlać się będzie prawidłowo na wszystkich urządzeniach.

Masz to zapewnione!

responsywny widok

Bezpieczeństwo

potwierdzone certyfikatem

Twój sklep internetowy nie tylko będzie spełniał wszystkie wymogi związane z polityką RODO, ale również będzie posiadał certyfikat SSL, dzięki któremu wszystkie dane Klientów będą bezpieczne.

Kolejnym bardzo ważnym aspektem Twojego sklepu jest polityka prywatności i przemyślany regulamin sklepu, zgodny z prawem. Uchronią one Twoje interesy w sytuacjach spornych z nieuczciwymi kontrahentami. Oczywiście z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie takie dokumenty.

FAQ

Przeczytaj najczęściej zadawane pytania i dowiedz się więcej

Ile trwa stworzenie sklepu internetowego?

Stworzenie sklepu internetowego, to większości przypadkach o wiele bardziej czasochłonny proces, niż w przypadku stron firmowych. Na czas stworzenia strony wpływa wiele czynników, które są stosowane według specyfikacji Klienta. W przypadku sklepów mniej zaawansowanych, terminy ukończenia strony zaczynają się od 20 -30 dni roboczych.

Ile kosztuje strona internetowa?

Na cenę ostateczną wpływa wiele czynników, wynikających z indywidualnego projektu sklepu internetowego. Lecz cena sklepu internetowego, zaczyna się od 2950 brutto.

Czy będę mógł samodzielnie wprowadzać produkty do sklepu internetowego?

Jak najbardziej! Współpraca z nami daje Ci wyjątkowy sklep internetowy, wraz z umiejętnością zarządzania nim. Nauczymy i pokażemy Ci jak zarządzać sklepem z panelu administracyjnego, w którego wyposażymy Twój sklep internetowy. Możesz też zlecić nam odpłatnie opiekę nad stroną – wtedy to my zajmujemy się również administracją sklepu. Więcej informacji znajdziesz tutaj: Opieka nad stroną

Co w przypadku pojawienia się błędu na sklepie?

Oddychasz głęboko i ….. kontaktujesz się z nami! Niezależnie ile czasu minęło od założenia sklepu internetowego jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Czy Klient będzie mógł dokonać zamówienia z każdego urządzenia?

Oczywiście! Dla takich sytuacji Twoja strona jest stworzona. Widok Twojej witryny dopasowany jest pod każde urządzenie, czy to komputer stacjonarny, laptop, tablet, czy telefon.

Stwórz swój sklep internetowy już teraz!

Wypełnij formularz bezpłatnej wyceny, a my skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.