fbpx ...

STRONA FIRMOWA

Zaprezentuj swoją firmę w Internecie

i zdobywaj nowych Klientów

Strona firmowa

Strona wykonana według Twoich potrzeb i oczekiwań

Strona internetowa to zdecydowanie najbardziej podstawowe narzędzie do poszerzania twojej działalności w Internecie.

Dobra i solidna firma, która realizuje swoje usługi na najwyższym poziomie ciesząc się tym samym opinią swoich klientów, powinna stale polepszać swój wizerunek i poszerzać swoją ofertę również w kierunku własnej strony firmowej.

Strona firmowa to taki łącznik, który spina wszystkie działania marketingowe, do którego powinien trafić każdy klient.

Całkowicie indywidualny projekt graficzny

Pamiętaj – pierwsze wrażenie robi się tylko jeden raz!

wstepna rozmowa strona firmowa

Naszą współpracę rozpoczniemy wspólną rozmową, która pozwoli nam lepiej zrozumieć Twoje oczekiwania. Wspólnie przejdziemy przez proces Tworzenia Twojej witryny od podstaw.

Podczas całego procesu realizacji strony internetowej do dyspozycji będziesz miał opiekuna, który będzie dla Ciebie dostępny w każdym momencie. Dzięki temu możesz w wygodnym dla Ciebie terminie skontaktować się z nami i omówić na bieżąco zmiany, bądź wprowadzić nowości na stronę.

Dla nas liczy się Twoje zadowolenie

Pracujemy do pełnej akceptacji projektu, oraz bez limitu poprawek!

Pełna profesjonalna optymalizacja

pod kątem szybkości działania i wyszukiwarek

seo optymalizacja

Kompleksowe wykonanie strony internetowej, to również jej optymalizacja pod kątem szybkości działania, oraz wyszukiwarek. Strony stworzone przez nas cechują się zoptymalizowanym kodem źródłowym, co przekłada się na szybkość w działaniu. 

Podczas procesu tworzenia strony internetowej, ważna jest również dla nas optymalizacja pod kątem dalszego pozycjonowania w wyszukiwarce (SEO).

Responsywność Twojej strony

Ponad 70% użytkowników używa do przeglądania stron internetowych, oraz robienia zakupów urządzeń mobilnych.

Dlatego tak istotna i ważna jest responsywność, dzięki której strona wyświetlać się będzie prawidłowo na wszystkich urządzeniach.

Masz to zapewnione!

responsywny widok

Co zyskasz

podejmując z nami współpracę?

Pełna responsywność

Zadbamy o to, by Twoja strona wyświetlała się znakomicie na wszystkich urządzeniach

Wyjątkowość i indywidualność

Z nami masz pewność, że Twoja strona firmowa będzie wyjątkowa i wyróżniająca się na tle konkurencji. Tworzymy nieszablonowo, dlatego masz gwarancje satysfakcji!

Łatwe zarządzanie

Stroną będziesz mógł zarządzać z panelu administracyjnego. Dzięki intuicyjnemu systemowi CMS, samodzielnie będziesz mógł zmienić napisy, edytować menu, lub dodać zdjęcia do galerii

Kompleksową reklamę

Strona internetowa u jednej firmy, wizytówki u drugiej, projekt graficzny u trzeciej? Ohh.. dużo tych firm. Na szczęście my zapewnimy Tobie kompleksową reklamę firmy. Mamy również własną drukarnie, gdzie wydrukujesz potrzebne materiały reklamowe dla Twojej firmy

Przekazujemy prawa autorskie

Stworzona przez nas strona internetowa staje się również Twoją własnością w aspekcie prawnym. Po zakończeniu procesu tworzenia strony, przekazujemy Tobie w pełni prawa autorskie do tej strony

Pomoc posprzedażowa

Po zakończeniu procesu tworzenia strony nie znikamy. Dalej jesteśmy do Twojej dyspozycji i w razie pytań, bądź problemów jesteśmy cały czas do Twojej dyspozycji 🙂

FAQ

Przeczytaj najczęściej zadawane pytania i dowiedz się więcej

Ile trwa stworzenie strony internetowej?

Na długość tworzenia strony internetowej przypada wiele czynników. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i wszystko zależy od tego, jakie wymagania dotyczące strony ma klient. Jednak w przypadku prostej strony internetowej, realizacja jej trwa około 7-12 dni roboczych, od momentu podpisania umowy.

Ile kosztuje strona internetowa?

Cena stworzenia strony internetowej zależna jest od stopnia skomplikowania. W przypadku prostych stron firmowych, bez dodatkowych zaawansowanych opcji, ceny zaczynają się od 1499 zł.

Jak przebiega współpraca przy tworzeniu strony?

Na początku zacznij od wypełnienia bezpłatnej wyceny na stronie. W ciągu 24 godzin od podesłania formularza, odezwiemy się do Ciebie z przygotowaną wstępną wyceną. W przypadku dalszego zainteresowania współpracą kontaktujemy się z Tobą w celu omówienia szczegółów współpracy. Następnie następuje podpisanie umowy, oraz rozpoczęcie prac nad stroną. W trakcie na bieżąco podsyłamy gotowe podstrony do akceptacji. Na koniec, gdy jest już wszystko gotowe i zaakceptowane, następuje rozliczenie i przekazanie praw autorskich.

Czy będę mógł samodzielnie zarządzać moją stroną

Tak, jak najbardziej. Strona zostaje wyposażona w panel administracyjny, gdzie możesz bezproblemowo dodawać teksty, grafiki, czy zmieniać dowolnie menu.

Na czym polega oferta opieki nad stroną?

Opieka nad stroną jest jednym z ważniejszych aspektów prawidłowego działania witryny. Systematyczne kontrolowanie, aktualizowanie wtyczek, oraz sprawdzanie działania strony ma duże znaczenie na jej funkcjonowanie. W naszej ofercie mamy dostępne 3 warianty opieki nad stroną: Ochrona Mini, Standard i Profesjonalna.

 

Ochrona Mini ma w ofercie jedną kopie bezpieczeństwa w miesiącu, aktualizacje wtyczek, oraz WordPress, oraz obsługę zgłoszeń i pytań klienta.

 

Ochrona Standard ma w ofercie takie same funkcje co ochrona Mini + monitoring antywirusowy strony, oraz monitoring jej prawidłowego działania

 

Ochrona Profesjonalna ma takie same funkcje co Mini i Standard + dodatkowo daje możliwość prac edytorskich, graficznych, lub programistycznych na stronie kilka razy w miesiącu.

Stwórz swoją stronę już teraz!

Wypełnij formularz bezpłatnej wyceny, a my skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.